Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 15 Dec 2020
kl 19:00 - 22:00
Styremøte (arbeidsutvalg og hovedstyret)
Hovedstyret i Melhus IL   Klubbhuset i Gruva
Arbeidsutvalget møter kl 1900Hovedstyret…   Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 19:00 - 22:00
Styremøte (arbeidsutvalg og hovedstyret)
Hovedstyret i Melhus IL   Klubbhuset i Gruva
Arbeidsutvalget møter kl 1900Hovedstyret…   Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 19:00 - 22:00
Styremøte (arbeidsutvalg og hovedstyret)
Hovedstyret i Melhus IL   Klubbhuset i Gruva
Arbeidsutvalget møter kl 1900Hovedstyret…   Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 20:00 - 21:00
Jenter 11
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 18:30 - 20:30
O-avd
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep 2020
kl 16:30 - 17:30
G14 møte
$item.username  
  Les mer  
Sat 19 Sep 2020
kl 09:00 - 16:00
Trøndelag Keeperskole
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep 2020
kl 19:00 - 22:00
Styremøte (arbeidsutvalg og hovedstyret)
Hovedstyret i Melhus IL   Klubbhuset i Gruva
Arbeidsutvalget møter kl 1900Hovedstyret…   Les mer  
Tue 1 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Dommerkurs Mats Berg
$item.username  
  Les mer  
Fri 28 Aug 2020
kl 16:00 - 21:00
Jens Kristian Auke
$item.username  
  Les mer  
Wed 26 Aug 2020
kl 17:00 - 18:30
G13
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug 2020
kl 20:00 - 22:00
J05
$item.username  
  Les mer  
Mon 24 Aug 2020
kl 18:00 - 19:00
J2012
$item.username  
  Les mer  
Sat 22 Aug 2020
kl 08:00 - 14:00
Rune J
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug 2020
kl 19:00 - 20:00
04 jenter
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug 2020
kl 17:45 - 18:30
Melhus IL
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug 2020
kl 19:00 - 22:00
Styremøte (arbeidsutvalg og hovedstyret)
Hovedstyret i Melhus IL   Klubbhuset i Gruva
Arbeidsutvalget møter kl 1900Hovedstyret…   Les mer  
Tue 18 Aug 2020
kl 19:00 - 21:00
Styremøte Melhus IL
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug 2020
kl 20:00 - 21:30
Møte G14
$item.username  
V/Bård   Les mer  
Sat 15 Aug 2020
kl 12:00 - 19:00
Melhus - Træff 3.div
$item.username  
  Les mer  
Tue 11 Aug 2020
kl 20:00 - 21:30
Melhus Ski
$item.username  
  Les mer  
Tue 11 Aug 2020
kl 18:00 - 19:30
G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 10 Aug 2020
kl 19:00 - 22:00
Smittevern
$item.username  
  Les mer  
Thu 6 Aug 2020
kl 18:00 - 22:00
Melhus Cup
$item.username  
  Les mer  
Wed 5 Aug 2020
kl 19:00 - 20:30
Sportslig
$item.username  
  Les mer  
Wed 5 Aug 2020
kl 16:30 - 17:30
J05
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug 2020
kl 18:00 - 19:30
G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 3 Aug 2020
kl 19:00 - 22:00
Melhus cup
$item.username  
  Les mer  
Mon 3 Aug 2020
kl 18:00 - 19:30
G14 møte
$item.username  
V/Bård   Les mer  
Sat 1 Aug 2020
kl 10:00 - 17:00
Melhus - Aalesund 2 3.div
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline